İş güvenliğinin gerekliliklerinden biri olan eldivenlerin ihtiyacınıza uygun olanını rahatlıkla bulabileceğiniz hamdikucuk.com.tr'de uygun fiyat ve hızlı kargo avantajları sizi bekliyor.El yaralanmaları, iş kazaları arasında en sık yaşananlardan biridir. Bu durumun çözümü ise ancak gerekli önlemleri almakla mümkün. İş güvenlik ürünlerinden biri olan iş eldiven alternatifleri sizi çalışma sırasında oluşabilecek tehlikelerden korur. Farklı çalışma türlerine göre seçenekleri bulunan iş eldivenleri hamdikucuk.com.tr'nin uygun fiyat ve hızlı kargo avantajlarıyla sizi bekliyor.Temizlik alanında veya kimyasal çalışmalarda kullanmaya uygun olanlar kimyasal maddelerin cilde vereceği zararı önlemeye yardımcı olur.Yaralamaya en çok sebebiyet veren kesici aletlerin kullanımı için uygun olan iş eldivenlerine, ısıya karşı koruyacak olan eldivenlere,kısacası iş güvenliğiniz için ihtiyacınız olan tüm iş eldiveni çeşitlerine bu kategoriden kolaylıkla ulaşabilirsiniz.Kullanım alanına uygun olanı seçebilmeniz için deri, naylon, lateks gibi çeşitli malzemelerle hazırlanmış olan eldivenlerden ihtiyacınız olan ürünü kategori sayfasından detaylı olarak inceleyebilirsiniz.İş güvenlik ürünlerinde güvenilir olan markaların çeşitli eldivenlerinden size uygun olanı satın almak için ürünü hemen sepetinize ekleyebilirsiniz

Yüksek Kaliteli Uygun Fiyatlı İş Eldivenleri

Hamdi Küçük A.Ş iş güvenliği ekipmanlarından “iş eldiveni” satışları gerçekleştirmektedir. Hızlı kargo avantajı ile tüm eldivenlere çok kolay ve hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz. İş kazalarında en çok yaşanan tehlikelerden biri olan el yaralanmalarına karşı oldukça etkili olan eldivenler farklı çalışma alanlarına ve türlerine göre değişiklik göstermektedir.

Kesici alet kullananlara yönelik üretilen ve eli kesilmeye karşı koruyan eldivenler, kimyasallarla çalışanlara yönelik üretilen ve cildi sıvılardan koruyan eldivenler ya da ısıya karşı oldukça dayanıklı olan eldivenler vardır. İhtiyacınıza yönelik olarak en uygun eldiveni Hamdi Küçük mağazalarından ya da internet sitesinden güvenle alabilirsiniz. Kaliteli markaya sahip eldivenlerde kaliteli işçilik ve malzemeler kullanılmaktadır. Kullanım alanınıza uygun olarak belirleyeceğiniz eldiveni hemen alarak gönül rahatlığı ile kullanmaya başlayabilirsiniz. Tüm ürünler piyasa fiyatlarına göre oldukça uygundur.

Dayanıklı İş Eldivenleri

 

Hamdi Küçük uzun yıllardır müşterilerine her türlü malzemeyi kendi testlerinden geçirerek onaylı bir şekilde sunmaktadır. Hamdi Küçük garantisi altında olan bu ürünler gerekli önem ve özen gösterildiğinde çok uzun yıllar boyunca hizmet verir. İş eldiveni de bu ürünlerden biridir. Deri, lateks ve naylon seçenekleri olan eldivenler sizlerin ihtiyacını uzun süre karşılamak üzere üretilmişlerdir. Hamdi Küçük internet sitesinden marka, model, renk, ölçü ve bedeninize göre seçim yapabilir, kalınlık ve uzunluğuna göre ürün tercihi yapabilirsiniz. Dayanıklı ve kaliteli malzemelerden üretilen eldivenleri kullanarak iş güvenliğinizi sağlayabilirsiniz.

 

₺11,14 KDV Dahil
₺18,56 KDV Dahil
₺10,89 KDV Dahil
₺18,15 KDV Dahil
₺13,04 KDV Dahil
₺21,74 KDV Dahil
₺53,53 KDV Dahil
₺89,22 KDV Dahil
₺30,60 KDV Dahil
₺51,01 KDV Dahil
₺4,72 KDV Dahil
₺7,86 KDV Dahil
₺7,70 KDV Dahil
₺12,83 KDV Dahil
₺8,78 KDV Dahil
₺14,63 KDV Dahil
₺22,08 KDV Dahil
₺36,79 KDV Dahil
₺17,86 KDV Dahil
₺29,77 KDV Dahil
₺13,70 KDV Dahil
₺22,83 KDV Dahil
₺20,32 KDV Dahil
₺33,87 KDV Dahil
₺25,07 KDV Dahil
₺45,57 KDV Dahil
₺34,67 KDV Dahil
₺57,78 KDV Dahil
₺38,28 KDV Dahil
₺63,80 KDV Dahil
₺65,82 KDV Dahil
₺109,71 KDV Dahil
₺11,29 KDV Dahil
₺18,81 KDV Dahil
1